Kurv
Kurv
Filtre
Ryd alle
Filter
No products found

VIND DEN SPANSKE STOL - DELTAG HER

Skænk Sly Høj, eg/sæbe

 Troels Hyldtoft Michelsen VIA CPH
Enhedspris 7.995,00 kr. Pris pr. stk. inkl. moms
Ca. 6-8 ugers leveringstid
Bestillingsvare
375/SLY/EG/SAEBE

Info

Sly har rene linjer og kan både bruges til opbevaring og afsætning. Her kan du nemt gemme alt det væk, som du gerne vil have lige ved hånden men ikke vil have stående fremme - bag de smukke skyde låger.

Læs mere

Aftal en fremvisning

Her kan du bestille tid til en detaljeret gennemgang af produktet. Vi giver en kop kaffe og gennemgår div. detaljer og muligheder for valg af varianter.

Bestil tid til fremvisning i Søborg


Praktisk info

  • Ofte stillede spørgsmål
  • Mulighed for indbæring
  • Brug for hjælp? Ring 3826 2640
  • 2200 m2 udstilling med nem og fri parkering
Gratis levering
30-dages returret
Vi er e-mærket

Sly har rene linjer og kan både bruges til opbevaring og afsætning. Her kan du nemt gemme alt det væk, som du gerne vil have lige ved hånden men ikke vil have stående fremme - bag de smukke skyde låger.

Skænken har et klassisk design med et moderne præg, hvor du selv vælger skænkens og lågernes farve.
Du kan vælge forskellige farver på lågerne eller vælge to ens låger. Der er rig mulighed for at få en helt personlig skænk. Ring eller skrive til os og forhør dig om mulighederne 

Mål B: 100 D: 35 H: 69


Skyde lågerne er i egetræsfinér, røget egetræsfinér og laminat. Greb i sort gummi.

De 4 ben er af massiv eg.